Neukládejte oblečení na zem - zvolte šatní skříň!

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Eshopy.

Většina z vás má určitě takovou tu židli, která slouží zároveň jako věšák na oblečení, které si "třeba oblečete zítra". I když je to nesporně praktické řešení, které šetří čas, kterého je ráno před prací už tak velmi málo, zvolte na zavešení oblečení raději šatní skříň. Na oblečení se vám nebude prášit a když zvolíte takovou, která je dostatečně velká, můžete si nachystané oblečení pověsit i dovnitř!

Šatní skříně jsou nepostradatelnou součástí snad každé domácnosti. Mohou být umístěny v předsíni, na chodbě i v ložnicích. Jejich využití je navíc tak různorodé, že nikdy neslouží pouze k uložení oblečení. Možná taky doma máte šatní skříně s posuvnými dveřmi, které jsou mimo jiné na zimní boty, deky, nebo na stolní hry. Většinou jsou totiž tak veliké, že by je nenaplnila ani teenagerka z amerického filmu. A to je co říct. 

Nejčastěji své využití nacházejí šatní skříně v ložnicích. Jsou to totiž místa, kde má člověk soukromí a kde také skladuje většinu svých věcí. Proto dává smysl, že bude chtít mít vlastní skříň. Přitom může vybírat z mnoha různých šířek. Pokud není příliš náročný na prostor, stačí mu úzká skříň s několika málo poličkami a místem pro pár věšáků. Pokud ale patří k těm, který bere frázi "šaty dělají člověka" až moc vážně, měl by si vybrat spíš takovou skříň, která všechny hadříky pojme bez zbytečného pomačkání. Možnosti výběru jsou obrovské.

374 skrin-maxim-3-s-posuvnymi-dvermi

Pro šatní skříň si můžete buď zajet do jednoho z mnoha obchodů s nábytkem, nebo si ji pohodlně objednat na e-shopu a nechat si ji přivézt až domů. Jedním z takových obchodů, které tuto službu nabízí, je Dona Shop. V nabídce najdete jak skříně s obyčejným otevíráním, tak i stylové šatní skříně s posuvnými dveřmi a mnoha vychytávkami, jako například vysoké zrcadlo. Určitě si vyberete!

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit