Polykarbonáty lexan a jeho výhody

Napsal Michaela Brázdilová. Posted in Průmysl.

Polykarbonát je ponúkaný v mnohých jedinečných triedach v závislosti od aplikácie a zvolenom systému spracovania. Použitie polykarbonátu k ochrane pred UV žiarením je dôležitým aspektom v moderných priemyselných aplikáciách.

Výsledek obrázku pro Polykarbonáty lexan

AZ KOVO: Specialista na řezání vodním paprskem Zlín

Napsal Michaela Brázdilová. Posted in Průmysl.

Řezání vodním paprskem je unikátní a zcela moderní technologie, která umožňuje řezání různých, dokonce i složitých tvarů v široké škále materiálů. Při řezání za studena mohou mít materiály téměř jakýkoli tvar, což se zdá být největší výhodou této technologie řezání.

 

Jaké typy průmyslu potřebují odsávání?

Napsal Michaela Brázdilová. Posted in Průmysl.

Na průmyslové odsávání byste nikdy neměli zapomínat, pokud chcete ochránit jak průmyslový objekt, tak lidi, kteří v něm pracují. Pořízením toho správného odsávacího stroje zajistíte snadnější údržbu pracvoního prostoru a zlepšíte zdravotní podmínky svých zaměstnanců. Výběr zařízení ale není jen tak. Musíte myslet na to, jaký typ zplodin chcete odsávat a jaká je hlavní činnost vašeho objektu. Znalost této základní věci vám potom usnadní rozhodování při pořizování a hodně pomůže výrobci nebo dodavateli, který pro vás bude vaše odsávání zařizovat.

Hydraulické hadice - co je tvoří?

Napsal Michaela Brázdilová. Posted in Průmysl.

Hydraulický průmysl není něco, co by plnilo stránky novin a nedalo spát lidem, kteří přemýšlejí nad předmětem jejich podnikání. Kdo však do této řeky vstoupil, zjistil, že jen takové "obyčejné" hydraulické hadice jsou věda. Pro přepravu různých typů kapalin existuje mnoho typů hydraulických hadic. Navíc jsou z takových materiálů, které snášejí extrémní zatížení. Ty nejlepší jsou schopny pracovat s teplotou dosahující až 125 stupňů. A čím je taková hydraulická hadice tvořena? Duší, které je nejčastěji ze syntetické pryže, výztuží, a obalem, který ji chrání proti poškození i teplotě. Hydraulické systémy jsou věda!