Bezpečnostní dveře pro plzeňský kraj

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Top odkazy.

Prochází vám budou příliš mnoho lidí a vrátný je nedokáže zkontrolovat? Cizí lidé a lidé bez dozoru jsou poměrně značnou bezpečnotní heozbou, proto je nutné neumožnit jim ani vstup do budovy. Moderní bezpečnostní vstupy a turniketu sou alternativou, jak kontrolovat osovy, které vstupují do budovy, zároveń máte možnost integrace docházkového systému, takže dvě mouchy jednou ranou!

bezpečnostní vstupy Plzeň

Bezpečnostní vstupy a turnikety

Bezpečnostní vstupy jsou nezbytností v dnešní době, protože jakákoliv nekontrolovaná osoba představuje hrozbu, ať už únik know-how, odcizení vybavení nebo jen ohrožení zdraví této osoby. Moderní bezpečnostní systémy spolupracují ať už s turnikety, karuselovými dveřmi, kamerovým systémem nebo docházkovým systémem. Pomocí těchto vstupů lze osoby kontrolovat a dokonce jim umožňit kam mohou a kam zase ne. Turnikety jako takové jsou tak běžná zařízení, se kterými se setkáváme v metru, na nádražích nebo při lyžování, kde jsou vybaveny scanovacím, že nám nepřipadají ani jako kontrolní zařízení.

Integrovaný docházkový systém

Výsadou moderních turniketů je možnost připojení docházkového systému. Máte tak přehled, kdo kdy kam šel, popřípadě můžete vyčlenit prostor kam smí jen „vyvolení“. Pokud vás zajímá cena vstupních turniketů, ta se postupem let dostala na přijatelnou mez.
Tyto systémy jsou pro zaměstnavatele a dodržování pracovní morálky velmi důležité. Tyto systémy umožňují elektronicky evidovat docházku zaměstnanců. Prokazovat se mohou čipem, otiskem prstu nebo svým smartphonem. Nicméně v posledních letech došlo k rozšíření tohoto systému, takže dovede navíc monitorovat vstupy osob do budovy, do jednotlivých místností nebo také definovat časové zóny, po které se mohou osoby v různých prostorech pohybovat.

bezpečnostní vstupy Plzeň

Zaujal vás tento článek a chcete své zaměstnance kontrolovat pomocí moderního turniketu a docházkového systému? Společnost SPEDOS vám dodá bezpečnostní vstupy Plzeň přesně na míru a navíc se může pyšnit tím, že jejich dveře najdete například i v pivovaru Pilsner Urquell.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit