Jak vybrat držák na mobil do auta

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Běžné odkazy.

Nebaví vás v autě držet mobil v ruce, nebo ho mít jen tak někde položený? Potřebujete kvalitní držák na mobil do auta, aby dobře držel a vy jste na něho viděli? Po přečtení tohoto článku budete mít bližší představu jaký držák zvolit.

drk

 

Základem je kvalita

Na trhu je mnoho vychytávek do auta, mezi ty nejzákladnější patří držák na mobil do auta. Jelikož mnoho aut nedisponuje zabudovanou navigací, tak ji mobilní navigace může lehce nahradit. Někdy je složité sledovat navigaci nebo jet jen podle hlasového navádění. Pokud ovšem budete mít šikovný držák, stačí telefon vložit do něj a můžete ho využít nejen pro navigování na cestách, ale například pro přijetí hovoru, pokud si pořídíte hands-free.

Jak tedy držák vybrat

Většina lidí volí mezi držáky na sklo a na palubní desku, ale také magnetickými držáky. Nejvíce dostupné jsou držáky na čelní sklo, a lze vybírat z různých variant. Lehce drží, a zároveň jsou přehledné, takže se můžete věnovat řízení a sem tam se podívat na navigaci. Držáky na pulubní desku jsou obdobné jak na čelní sklo, rozdíl je akorát ve výšce osazení.

Magnetické držáky se skládají ze dvou částí, což zajišťuje, že dobře drží a telefon se do něj vkládá pohodlně. I samotné položení telefonu do držáku je rychlé, a nemusíte ani na chvíli spustit oči z provozu.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit