Bezpečnostní dveře pro plzeňský kraj

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Top odkazy.

Prochází vám budou příliš mnoho lidí a vrátný je nedokáže zkontrolovat? Cizí lidé a lidé bez dozoru jsou poměrně značnou bezpečnotní heozbou, proto je nutné neumožnit jim ani vstup do budovy. Moderní bezpečnostní vstupy a turniketu sou alternativou, jak kontrolovat osovy, které vstupují do budovy, zároveń máte možnost integrace docházkového systému, takže dvě mouchy jednou ranou!

Dráždivý suchý kašel – Jak se bránit?

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Top odkazy.

Průmyslová vzduchotechnika je speciální větrací systém, který vyměňuje a filtruje znečištěný vzduch v průmyslovém objektu. Principem jeho funkčnosti je nasávání čerstvého vzduchu z venku, který následně vzduchotechnika upravuje a pročišťuje tak, aby to vyhovovalo potřebám. Zcela pochopitelně je nutné filtrovat vzduch zejména kvůli plicím zaměstnanců.

Jak se rychle zbavit akné?

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Top odkazy.

 Akné je jedno z nejčastějších chronických onemocnění kůže a nejčastější kožní onemocnění v pubertě. Nejméně jednou v životě se s tímto onemocněním téměř každý setká! Typickým projevem nemoci je vznik vřídků, tedy trud, odborně furunklů a lidově beďarů. Spouštěčem vřídků je zanícení vývodů mazových žláz.

Hydraulické nakládací můstky značky SPEDOS

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Top odkazy.

Máte ve skladu problém, že ložná plocha kamionu je moc vysoko, a naopak podlaha skladu moc nízko? Nebojte, nejste sami, s tímto problémem bojuje většina starších skladů, které již "něco pamatují". Tento výškový rozdíl mezi dvěma podlahami je značně nebezpečný v případě přepravy zboží nebo materiálu. Není třeba zoufat, na trhu je několik řešení, jak tyto dvě podlahy spojit a udělat tak sjízdnou rampu. Některá řešení jsou invazivní, některá méně, záleží zcela na vás, pro který způsob se rozhodnete. Pokud se chcete dozvědět víc, pokračujte ve čtení článku.

Začněte se stavbou zimní zahrady třeba hned

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Top odkazy.

Přemýšleli jste někdy o zimní zahradě? Že ne? To je možná velká chyba. V tuto chvíli si nejspíše klepete na čelo, proč na jaře píši zrovna o zimní zahradě, kterou využíváme zejména v zimě. Primárním účelem, proč si mnozí u svých rodinných domů budují tyto stavby je zejména skutečnost, že pomocí zimní zahrady si prodloužíte léto, protože je určena k obývání ve chvílích, kdy již na zahradě nemůžete být. Pojďme se společně podívat, na co si dát pozor, při stavbě takové zimní zahrady.

Vše o světelné reklamě

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Top odkazy.

Světelná reklama? Víte, co si pod tímto pojmem máte představit? Že ne? Nevadí, po přečtení tohoto článku budete zase chytřejší. V kontextu s tímto typem reklamy se dostává ke slovu signmaking, tedy vytváření různých reklamních sdělení. Musíme však dát pozor a oddělovat od sebe signmaking a světelnou reklamu, protože již víme, že se nejedná o totéž.