Výroba kopečkové zmrzliny, kterou je radost ochutnat

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Služby.

Rozhodli jste se, že výroba kopečkové zmrzliny je to, co chcete dělat? Chcete se stát široko daleko tím nejlepším zmrzlinářem s tou nejlepší zmrzlinou? V článku vám prozradíme, kde najdete opravdu velký výběr kopečkové zmrzliny z kvalitních poctivých surovin vyrobené nejmodernější technologií. A hlavně dělané s láskou k poctivému řemeslu.

V posledních letech stále více a více roste popularita české poctivé řemeslné zmrzliny. Na tu nejlepší si vystojíte klidně několik metrů dlouho řadu nebo zajedete i do vzdálenějšího města. Milý přístup a skvělá chuť jsou skoro jasná jistota záruky. Takovou poctivou krémovou zmrzlinu nabízí například Adria Gold, kterou je opravdu radost ochutnat. Pro vaše chuťové buňky to bude zážitek, za kterým se budete chtít pořád vracet.

zmrzlinaa

Jak investovat do dluhopisů? A kde se dají koupit?

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Služby.

Chcete své poctivě vydělané peníze pořádně zhodnotit a nechcete je mít jen uložené v bance nebo dokonce pod polštářem? Možností, kde a jak vhodně utratit své finance je celá řada. Někdo nadbytečné peníze vrazí do nového auto, jiný si koupí výhodný pozemek, případně pošle děti na studia do zahraničí. Investovat se dá ale i jinak, kupříkladu do dluhopisů.

Výsledek obrázku pro evil money

Kto ovplyvňuje výslednú podobu mestského mobiliáru?

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Služby.


Navrhnúť mestský mobiliár tak, aby vyhovoval všetkým nie je tak jednoduché ako sa môže na prvý pohľad zdať. Na jeho návrhu a následnej tvorbe sa väčšinou podieľa plno ľudí, ktorí svojím spôsobom ovplyvňuje jeho výslednú podobu. Každý je totiž profesionál v inom odbore a vidí to z iného uhla. V praxi sú to 4 základné skupiny, ktoré môžu kritizovať alebo nejakým spôsobom ovplyvniť, ako bude mestský mobiliár vo výsledku vyzerať.

lavičky pro městský mobiliářstoly - mestsky mobiliar

 

Nezapomínejte na interní management

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Služby.

Spousta firem se o interní management vůbec nestará, a proto se pak stává, že jí starosti se zaměstnanci a chodem firmy přerůstají přes hlavu. Ano, není to žádná sranda a interní management musí mít své složení, členy a kompetence, samozřejmě také zodpovědnosti. A co vy, máte interní management?

interim-management

Přenosné ozvučení i na sportovní akce

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Služby.

Stojí před vámi dilema - jak zvládnout dav lidí uprostřed náměstí bez toho, aby jste museli používat otravné megafony? I když jste bez připojení elektřiny, může vám pomoct přenosné ozvučení. To znamená, že uprostřed náměstí postavíte přenosné ozvučení (představte si to jako velký a chytrý reproduktor) a dál už to bude na vás.

Můžete zapojit jakékoliv USB zařízení, využít připojení pro mikrofon a dokonce zvládne přehrát i CD. Proto je toto zařízení naprosto vhodné, pokud je vaše akce venkovní (často se využívá i při sportovních akcích jako hasičské závody, amatérské atletické závody a podobné). Nemusíte se bát, že by přenosné ozvučení nezvládlo i větší akce jako shromáždění při rozsvěcování vánočního stromečku, výkon na to má!

V Praze budou nové radary

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Služby.

Další "výbavu" zainvestuje město Praha ve spolupráci s městkou policií. Chtějí zajistit bezpečnost a tak pořizují nové radary na měření rychlosti. „Vzhledem k vývoji dopravně-bezpečnostní situace jsem na základě návrhu speciální pracovní skupiny schválil nový seznam míst, na kterých bude Městská policie hlavního města Prahy provádět měření rychlosti prostřednictvím automatizovaných technických prostředků,“ stojí v dopise adresovaném šéfovi městské policie Eduardu Šustrovi. Podepsal ho radní pro bezpečnost a prevenci kriminality Libor Hadrava. Nový seznam se do jisté míry kryje s tím stávajícím, který je k dispozici na stránkách strážníků.

Zvláštní mobilní plošiny

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Služby.

Firma Inreka-Plošiny přinesla na trh zajímavou novinku, která obohacuje kategorii mobilní plošiny. Novinka má komický název - Bagr Bobík. Ale opravdu to není pohádková postavička ze seriálu Čtyřlístek. Jedná se o přívěsový minibagr, který má celkovou hmotnost 745 kg. Tento bagřík si můžou pořídit zejména soukromí kutílci, ale také stavební firmy. Nespornou výhodou je právě mobilita, jelikož se dá zavěsit klidně za obyčejné auto. Jaké jsou pak parametry? Transportní délka a šířka jsou 3,8 a 1,4 metrů. Vyklápěcí výška dosahuje až dvou metrů. To stejné platí také pro hloubku! Inreka Plošiny mají v nabídce i další speciální plošiny, například válcový drtič nebo atypické modely. Navíc je teď více než snadné se podívat na nabídku Inreka Plošiny například z mobilu či tabletu!

Požadavky na řidiče kamionu

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Služby.

Ve zmatku všelijakých zajímavých a lukrativních pracovních nabídek se tyčí jedna nedoceněná profese. Každá mezinárodní kamionová doprava potřebuje dostatek kvalifikovaných řidičů. Ale tato práce není jen o samotném řízení. Je třeba mít dobře vyvinutý orientační smysl, znát základy komunikace v cizích jazycích a být psychicky odolný vůči stereotypní práci. Odměnou je pak cestování minimálně po celé Evropě. Co ve potřebujete proto, abyste se mohli stát řidičem u firmy Inex Spedition?

  • řidičský průkaz skupiny C+E
  • profesní průkaz, kartu do digitálního tachografu
  • bezúhonnost
  • praxi v MKD min. 1 rok

Reklamní plachta od firmy Tennis EQ

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Služby.

Mějte náskok před konkurencí a originálně reprezentujte svou firmu. Existuje spousta způsobů, jak svou společnost reprezentovat. Jednou z možností jsou reklamní plachty, které se instalují například na tenisová hřiště. Touto cestou se můžete nenásilně dostat do podvědomí potenciálních klientů.
Reklamní plachty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Sami si můžete určit barvu, na kterou má být reklamní upoutávka natisknuta. Standardně se používají zelené plachty, ale není to podmínkou. Při výrobě a tisku plachet jsou využity nejmodernější technologie, díky nimž nedojde k vyblednutí či mechanickému poškození.