Tabatěrka se zapalovačem – praktický dárek pro kuřáka

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Běžné odkazy.

Pokud někdo hledá vhodný, ale zároveň praktický dárek pro kuřáka nebo sám pro sebe, nabízí se tabatěrka se zapalovačem. Díky ní má člověk vše hezky pohromadě u sebe. Dnes na trhu najdeme nepřeberné množství různých variant provedení tabatěrek. Každý si zvolí to svoje, co potřebuje a vyhovuje mu nejlépe.

Pouzdra na cigarety se dělají hned v několika provedeních a záleží jen na vás, jaké máte preference a priority. Někdo si například potrpí na výběru materiálu. Nejčastěji jsou tabatěrky kovové nebo kožené. Podle preferencí si každý zvolí tu, která je mu blíže. Někdo si nepotrpí na materiálu, ale kouří pro příklad slim cigarety. I na takový styl cigaret existuje stejně jako pro tzv. stovkové cigarety vlastní provedení tabatěrky. Mezi nejoblíbenější tabatěrky se ovšem řadí právě tabatěrka se zapalovačem, která nabízí hned několik výhod.


Výhody tabatěrky se zapalovačem

  1. Nestane se vám, že máte sice cigarety, ale nemáte si čím zapálit. Tabatěrka se zapalovačem je prostě 2v1.
  2. K bodu jedna se váže bod dvě. Nebudete muset otravovat další lidi se zapálením cigarety. Mezi kuřáky je spousta introvertů nebo jen lidi, co mělo zrovna špatný den a nechtějí se s nikým bavit nebo žádat o pomoc.
  3. Všechny potřebné komponenty pohromadě na jednom místě. Díky tabatěrce se zapalovačem nebudete muset strávit většinu času hledáním, kde jste si dali zapalovač nebo krabičku s cigaretami. A to se hodi zejména v případě, kdy máte pracovní pauzu přesně časově stanovenou třeba na 30 minut, během kterých se musíte najíst a stihnout další věci.
  4. Snadné vysunutí cigarety bez námahy.

Tabatěrka se zapalovačem opravdu nabízí více výhod a vyplatí se. Při výběru taky myslete na velikost, protože tabatěrky se zapalovačem pojmout různé množství cigaret. Každému 10 kusů cigaret na den nemusí stačit. 

Personalizované gravírování

Pokud chcete mít vlastní originální tabatěrku se zapalovačem nebo dát takový dárek někomu, využijte možnosti, kterou většina prodejců nabízí a tím je právě výše zmíněné gravírování. Vygravírovat si lze nechat opravdu skoro cokoliv v závislosti na velikosti tabatěrky. Označit si ji tak lze například jménem, vtipným nebo jakýmkoliv jiným textem nebo i obrázkem či fotografií pomocí laseru. Je to jen na vás, kterou variantu si vyberete. Každopádně jedinečná krabička na cigarety vás odliší a vždy budete vědět, která je ta vaše.

Každý má trochu jiné preference, ale dnes najdete kvalitní pouzdra na cigarety ve všech možných velikostech, barvách a tak dále. Výběr je opravdu veliký a je jen na vás, která varianta se vám zamlouvá. Nicméně tabatěrka se zapalovačem, jak článek nastínil, má dost výhod a patří rozhodně k praktické variantě tabatěrky. 

$

Jak vybrat držák na mobil do auta

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Běžné odkazy.

Nebaví vás v autě držet mobil v ruce, nebo ho mít jen tak někde položený? Potřebujete kvalitní držák na mobil do auta, aby dobře držel a vy jste na něho viděli? Po přečtení tohoto článku budete mít bližší představu jaký držák zvolit.

drk

 

Nenechte se nachytat na levné stomatologické soupravy

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Běžné odkazy.

Každý, kdo pracuje ve stomatologii, určitě ví, že zařizování ordinace není levná záležitost. Všechen ten nový nábytek, jednorázový materiál, přístroje a hlavně samotné zubařské křeslo, se může pořádně prodražit. Hlavně pokud nakupujete to nejkvalitnější vybavení od těch nejlepších značek. Někdy se ale můžete setkat s tím, že vám někdo bude chtít nabídnout podezřele levnou soupravu. Takovou nabídku raději rychle odmítněte, většinou má totiž háček.

Kovové sloupky na plot jsou výborný základ

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Běžné odkazy.

Pokud chcete zamezit vstup na vás pozemek nezvaným hostům, nebo si zajistit o něco více soukromí a nebát se, že vám sousedi budou skákat do zahrady, bude pro vás plot to správné řešení. Musíte si ale také říct, jaký typ plotu přesně potřebujete. S rozhodováním vám může pomoci tento článek, který se zabývá běžnými plotovými sloupky, které svůj účel plní perfektně.

Intraorální kamera Gendex

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Běžné odkazy.

Nedílnou součástí moderní stomatologické ordinace je intraorální kamera. Není to však levná záležitost. Jeden z nejdražších modelu, SuniCam, se s cenou vyšplhá až k 95 tisícům korun. Mnohem oblíbenější je však kamera Gendex od známého výrobce KaVo. Taková intraorální kamera vyjde cca na 40 tisíc korun. Jaké jsou její přednosti? Maximální přesnost, pokročilé technologie, vysokorychlostní USB připojení bez dokovací stanice. Eliminuje zkreslení obrazu – realistické zobrazování podporuje nejmodernější 4 LED osvětlení. Má boční tlačítko pro rychlé, okamžité snímky. Aktivace kamery je automatická po vytáhnutí ze stojanu a vždy aktivního softwaru. Nechybí Gendex náhodou ve Vaší ordinaci?