Nenechte se nachytat na levné stomatologické soupravy

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Běžné odkazy.

Každý, kdo pracuje ve stomatologii, určitě ví, že zařizování ordinace není levná záležitost. Všechen ten nový nábytek, jednorázový materiál, přístroje a hlavně samotné zubařské křeslo, se může pořádně prodražit. Hlavně pokud nakupujete to nejkvalitnější vybavení od těch nejlepších značek. Někdy se ale můžete setkat s tím, že vám někdo bude chtít nabídnout podezřele levnou soupravu. Takovou nabídku raději rychle odmítněte, většinou má totiž háček.

 Pokud jste lékař, dopřejte si pro sebe a své pacienty kvalitní vybavení od ověřeného prodejce, ideálně přímo výrobce, nebo oficiálního distributora. Ti jsou totiž na prodej těchto produktů speciálně vyškolení a umí vám v případě potřeby dobře poradit. Jak totiž určitě víte, stomatologická souprava není jenom křeslo. Je to hlavní místo výkonu vaší práce, při které se musíte cítit pohodlně jak vy, tak i vás pacient. Křeslo by mělo být polohovatelné jak pro zubaře, který si tak bude moci najít ideální úhel pro svou práci, tak i pro pacienta, aby od vás neodešel s rozboleným krkem a zády. Spousta moderních souprav má kromě místa pro lékaře místo také pro zdravotní sestru, z něhož může velmi dobe pomáhat při složitých zákrocích. 

stomatologická souprava

V té správné soupravě nesmí chybět ani možnost modifikace. Možnost uspořádat si jednotlivé nástroje tak, aby vaše prácee byla maximálně intuitivní, je naprostý základ. Ať už jste levák nebo pravák, zubařská souprava by se vám měla být schopna přizpůsobit. Displej může být dalším důvod pro pořízení dražší stomatologické soupravy. Při pořízení soupravy z oficiálního zdroje máte také jistotu přístupu ke kvalitnímu servisu. U pochybných dodavatelů byste mohli o tuto výhodu úplně přijít. U neoficiálních zdrojů si také nemůžete být úplně jistí tím, jak dlouho vám souprava vydrží. Investice do lepších souprav se rozhodně vyplatí.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit