Na co se soustředit během karantény

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Běžné odkazy.

Žena, Štěstí, Východ Slunce, Silueta, Šaty, Beach

Koronavirus se zdá být to jediné, na co se dá soustředit, ale to je to poslední, co byste měli dělat! Máme pro vás v tomto článku připravená témata a rady, které vám pomůžou žít do plna, když musíte zůstat doma.
 

Své zdraví

Pokud nejste zrovna nemocní, nezapomeňte na pohyb a plnohodnotnou stravu. Možná máte chuť častěji si dopřávat v těžkých časech, ale věřte nám, zůstávat v normálním životním tempu je to nejlepší co pro sebe můžete udělat. Uspořádejte s dětmi taneční soutěž a unavte je, zapoťte se a pak si dejte pořádnou svačinu. Pravidelný pohyb je nezbytný pro fungování imunity.

Své podnikání

Celý svět byl donucen zpomalit a jsme nuceni se zamyslet nad tím, co je v životě důležité a jak toho docílit. Pokud vlastníte rodinnou firmu a nacházíte se ve věku, kdy byste možná mohli začít uvažovat o předání firmy, využijte tento čas na reflexi nad tím, kam byste chtěli s firmou směřovat a komu ji po sobě předat.

Nové koníčky

Máte doma nový set štětců a temper, na které jste ještě ani nesáhli? Nebo tu knihu, co jste dostali na Vánoce a ještě neotevřeli? Nyní je čas si každý den vyhradit čas na tuto novou aktivitu, která vám pomůže uklidnit se. Pak si zažijete, že máte vyhrazený denní čas a vytvoří se vám relaxační rutina.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit