Kovové sloupky na plot jsou výborný základ

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Běžné odkazy.

Pokud chcete zamezit vstup na vás pozemek nezvaným hostům, nebo si zajistit o něco více soukromí a nebát se, že vám sousedi budou skákat do zahrady, bude pro vás plot to správné řešení. Musíte si ale také říct, jaký typ plotu přesně potřebujete. S rozhodováním vám může pomoci tento článek, který se zabývá běžnými plotovými sloupky, které svůj účel plní perfektně.

 Na začátek je potřeba říct, že kovové sloupky na plot sice vypadají dobře, ale nejso ideální na takové to sousedské soupeření o to, kdo má hezčí plot. Na takové účely jsou spíše dřevěné nebo kamenné sloupky, které sice krásně vypadají, ale nejsou ideální pro ty, kteří mají omezený rozpočet a potřebují pro svůj plot spíše praktické využití. Jestli patříte k té druhé skupině, budou pro vás kovové sloupky na plot to nejlepší řešení. S takovými sloupky totiž získáte skvělý základ pro celou konstrukci plotu. Manipulace s nimi je velmi jednoduchá, Potřebujete pouze znát základní pravidla o jejich montáži. Pokud víte, jak hlubokou potřebujete díru pro jejich zapuštění a zabetonování a máte dobré podmínky k tomu, aby beton zaschnul tak, jak má, máte v tomto veškeré starosti vyřešeny. Plot samozřejmě není kompletní bez nějaké výplně. U kovových plotových sloupků se nejčastěji potkáte s plativovou výplní nebo s plotovými panely. Tento typ výplně je oproti ostatním velmi levný a stejně jako v případě sloupků je její použití velmi jednoduché. Při upevňování pletiva vám pomůžou napínací dráty.

sloupky na plot

Pro plotové sloupky existují také vzpěry, podhrabové desky a další příslušenství, které pomohou udržet plot na svém místě i v nepříznivých podmínkách. Žádný plot se neobejde minimálně bez vstupní branky. Pro vjezd auta jsou potom ideální dvoukřídlé brány. Nejlepší na tom všem je to, že jednotlivé prvky můžete barevně sladit a vytvořit tak stylový celek za minimální náklady. 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit