Jak vybrat ten pravý rozkládací jídelní stůl

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Eshopy.

Jídelní stůl není jen dřevěná deska na čtyřech nohách či užitkový kus nábytku nad jehož výběrem lze mávnout rukou. Stal se centrem každé kuchyně. U jídelního stolu se soustřeďuje celá rodina, ať už aby si pochutnala na společném jídle, při společném odpočinku nebo práci. 

Moderní jídelní stoly lze vybírat podle materiálového zpracování, rozměrů, tvarů a designu. Vždy je důležité si před koupí promyslet, kde bude stůl umístěn (v rohu, uprostřed místnosti) a také kolik osob jej bude pravidelně užívat, a poté si vybrat mezi kulatým, skleněným a nebo rozkládacím stolem do kuchyně.

2675-1 stul-lux-rozkladaci-masiv-dub

Čo nesmie chýbať vo vašom pojazdnom domove

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Eshopy.

Miniatúrne obydlia sú čím ďalej viac in a obzvlášť, keď máte možnosť si ich presunúť z miesta na miesto a žiť nomádskym životom. Pripravili sme pre vás tie najdôležitejšie veci, na ktoré nesmiete zabudnúť pri výbave svojho pojazdného domu.
 

Jaké jsou nejlepší batohy na notebooky HP?

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Eshopy.

Notebooky jsou v mnoha ohledech daleko oblíbenější, něž klasické počítače. Primárním důvodem je samozřejmě jejich snadná přenositelnost. Zatímco se standardním PC s sebou musíte tahat navíc i monitor a také další příslušenství, což není zrovna komfortní ani efektivní, přenosnou verzi počítače prostě jen strčíte do tašky a můžete s ním vyrazit kamkoliv se vám zamane.

Batoh na notebook Vintage modrý přední část

Neukládejte oblečení na zem - zvolte šatní skříň!

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Eshopy.

Většina z vás má určitě takovou tu židli, která slouží zároveň jako věšák na oblečení, které si "třeba oblečete zítra". I když je to nesporně praktické řešení, které šetří čas, kterého je ráno před prací už tak velmi málo, zvolte na zavešení oblečení raději šatní skříň. Na oblečení se vám nebude prášit a když zvolíte takovou, která je dostatečně velká, můžete si nachystané oblečení pověsit i dovnitř!

Výběr nového akvária

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Eshopy.

akvarijní sety

Jestliže jste se rozhodli, že se začnete věnovat akvaristice, měli byste učinit první, zásadní krok – vybrat si vhodné akvárium. Domov pro akvarijní rybičky by měl být dostatečně prostorný a měl by obsahovat veškeré příslušenství, které zajistí plynulý život rybičkám. Výběru akvária byste měli věnovat důležitou pozornost, protože se jedná o nelehký úkol.

Pokud s akvaristikou teprve začíná, budete s nejspíše kupovat menší množství akvarijních rybiček. Tomu by měla odpovídat také menší velikost akvária. V akváriu vytvořte rybičkám vhodné prostředí, o kterém se můžete poradit s odborníkem v oboru. Jestliže nevíte, co vše k akváriu zakoupit, nabízí se vám akvárium set, který obsahuje vše, co potřebujete. Vyvarujete se tak chybám, které u začátečníků vznikají.

První akvárium byste měli vybírat také podle cenové relace. Je možné, že vás brzy tento koníček omrzí, a tak by bylo škoda investovat vysoké peníze do vybavení. Výška akvária by neměla přesahovat 50 až 60 centimetrů, protože by pak byla manipulace s akváriem mnohem složitější. Nedoporučují se ani atypické tvary akvárií, jako jsou kulatá akvária a podobně.

Nejlevnější pneu

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Eshopy.

Od 1. dubna řidičům odpadá povinnost jezdit na zimních pneumatikách, a tak první dubnový den můžete vyjet na silnice už na letních pneumatikách. A tak je ten pravý čas zkontrolovat jejich stav. Jestliže je hloubka dezénu na hranici, nebo menší než 1,6 mm, pak je na čase objednat nové nejlevnější pneu. Čím menší je hloubka dezénu, tím horší jsou jízdní vlastnosti vašeho vozidla. Navíc, pokud klesne pod hranici 1,6 mm, vystavujete se riziku pokuty při silniční kontrole.