Dráždivý suchý kašel – Jak se bránit?

Napsal Michaela Brázdilová. Posted in Top odkazy.

Průmyslová vzduchotechnika je speciální větrací systém, který vyměňuje a filtruje znečištěný vzduch v průmyslovém objektu. Principem jeho funkčnosti je nasávání čerstvého vzduchu z venku, který následně vzduchotechnika upravuje a pročišťuje tak, aby to vyhovovalo potřebám. Zcela pochopitelně je nutné filtrovat vzduch zejména kvůli plicím zaměstnanců.

Nenechte se nachytat na levné stomatologické soupravy

Napsal Michaela Brázdilová. Posted in Běžné odkazy.

Každý, kdo pracuje ve stomatologii, určitě ví, že zařizování ordinace není levná záležitost. Všechen ten nový nábytek, jednorázový materiál, přístroje a hlavně samotné zubařské křeslo, se může pořádně prodražit. Hlavně pokud nakupujete to nejkvalitnější vybavení od těch nejlepších značek. Někdy se ale můžete setkat s tím, že vám někdo bude chtít nabídnout podezřele levnou soupravu. Takovou nabídku raději rychle odmítněte, většinou má totiž háček.

Kovové sloupky na plot jsou výborný základ

Napsal Michaela Brázdilová. Posted in Běžné odkazy.

Pokud chcete zamezit vstup na vás pozemek nezvaným hostům, nebo si zajistit o něco více soukromí a nebát se, že vám sousedi budou skákat do zahrady, bude pro vás plot to správné řešení. Musíte si ale také říct, jaký typ plotu přesně potřebujete. S rozhodováním vám může pomoci tento článek, který se zabývá běžnými plotovými sloupky, které svůj účel plní perfektně.

Jak se rychle zbavit akné?

Napsal Michaela Brázdilová. Posted in Top odkazy.

 Akné je jedno z nejčastějších chronických onemocnění kůže a nejčastější kožní onemocnění v pubertě. Nejméně jednou v životě se s tímto onemocněním téměř každý setká! Typickým projevem nemoci je vznik vřídků, tedy trud, odborně furunklů a lidově beďarů. Spouštěčem vřídků je zanícení vývodů mazových žláz.

Moderní závěsné vitríny jako vnitřní informační systém

Napsal Michaela Brázdilová. Posted in Firmy.

S šířením informačních technologií se firemní zprávy přesunuly z obyčejných nástěnek do interních systémů. Chápeme, není třeba nic tisknout a výměna informací je velice pohodlná. Nemusíte ani vstát od stolu. Určitě nám ale dáte za pravdu, žei staré dobré vitríny mají své kouzlo - zvlášť, když jsou vyrobeny podle vašich potřeb.

Neukládejte oblečení na zem - zvolte šatní skříň!

Napsal Michaela Brázdilová. Posted in Eshopy.

Většina z vás má určitě takovou tu židli, která slouží zároveň jako věšák na oblečení, které si "třeba oblečete zítra". I když je to nesporně praktické řešení, které šetří čas, kterého je ráno před prací už tak velmi málo, zvolte na zavešení oblečení raději šatní skříň. Na oblečení se vám nebude prášit a když zvolíte takovou, která je dostatečně velká, můžete si nachystané oblečení pověsit i dovnitř!