Bezpečnostní dveře pro plzeňský kraj

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Top odkazy.

Prochází vám budou příliš mnoho lidí a vrátný je nedokáže zkontrolovat? Cizí lidé a lidé bez dozoru jsou poměrně značnou bezpečnotní heozbou, proto je nutné neumožnit jim ani vstup do budovy. Moderní bezpečnostní vstupy a turniketu sou alternativou, jak kontrolovat osovy, které vstupují do budovy, zároveń máte možnost integrace docházkového systému, takže dvě mouchy jednou ranou!

Odsávání svařovacího kouře od Tigemma

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Firmy.

Při každém svařování vznikají nebezpečné zplodiny, které mohou při dlouhodobém působení na člověka způsobit vážné zdravotní problémy. Proto je nutné, aby v každém prostoru, ve kterém ke svařování dochází, bylo k dispozici odsávací zařízení. Výrobcem odsávacích systémů je například firma Tigemma.

Dráždivý suchý kašel – Jak se bránit?

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Top odkazy.

Průmyslová vzduchotechnika je speciální větrací systém, který vyměňuje a filtruje znečištěný vzduch v průmyslovém objektu. Principem jeho funkčnosti je nasávání čerstvého vzduchu z venku, který následně vzduchotechnika upravuje a pročišťuje tak, aby to vyhovovalo potřebám. Zcela pochopitelně je nutné filtrovat vzduch zejména kvůli plicím zaměstnanců.

Nenechte se nachytat na levné stomatologické soupravy

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Běžné odkazy.

Každý, kdo pracuje ve stomatologii, určitě ví, že zařizování ordinace není levná záležitost. Všechen ten nový nábytek, jednorázový materiál, přístroje a hlavně samotné zubařské křeslo, se může pořádně prodražit. Hlavně pokud nakupujete to nejkvalitnější vybavení od těch nejlepších značek. Někdy se ale můžete setkat s tím, že vám někdo bude chtít nabídnout podezřele levnou soupravu. Takovou nabídku raději rychle odmítněte, většinou má totiž háček.

Kovové sloupky na plot jsou výborný základ

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Běžné odkazy.

Pokud chcete zamezit vstup na vás pozemek nezvaným hostům, nebo si zajistit o něco více soukromí a nebát se, že vám sousedi budou skákat do zahrady, bude pro vás plot to správné řešení. Musíte si ale také říct, jaký typ plotu přesně potřebujete. S rozhodováním vám může pomoci tento článek, který se zabývá běžnými plotovými sloupky, které svůj účel plní perfektně.

Jak se rychle zbavit akné?

Napsal Dalibor Vachta. Posted in Top odkazy.

 Akné je jedno z nejčastějších chronických onemocnění kůže a nejčastější kožní onemocnění v pubertě. Nejméně jednou v životě se s tímto onemocněním téměř každý setká! Typickým projevem nemoci je vznik vřídků, tedy trud, odborně furunklů a lidově beďarů. Spouštěčem vřídků je zanícení vývodů mazových žláz.